• biuro@enzim.pl
  • Zadzwoń : tel. 727 573 485
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages

UKRAINA
Zahid Profit Invest TzOV
Ukraine
Lviv
Vernadskogo 32/53
tel. +38 0673249563
ukraine@enzim.pl


woj. dolnośląskie
Prosperito Bożena Jeluków
ul. Tulipanów 1
55-200 Oława
NIP: 8441319812
tel. 660 699 807
e-mail: prosperito@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon-Pt 9:00 -16:00
woj. dolnośląskie
Kup Teraz!


Perfekt
ul.Paczkowska 26
50-503 Wrocław
tel.608 283 150
tel.696 027 938
e-mail: perfekt@enzim.pl
woj. dolnośląskie
Kup Teraz!


Gastro-Chemia Anna Hadała
ul. Lipowa 14
59-307 Raszówka
NIP: 6922257012
tel.722 215 228
e-mail: gastro-chemia@enzim.pl
woj.dolnośląskie


woj. kujawsko-pomorskie
Mini Market DomExpert
ul.Łanowa 27a
87-800 Włocławek
NIP: 8881159301
tel. 609 738 320
e-mail: biuromd@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon – Sob 7:00 – 17:00
woj. kujawsko-pomorskie


AUTOPASJONACI Adrian Rogowski
ul. Garbary 2P
86-050 Solec Kujawski
NIP: 5542939710
tel. 794 214 615
e-mail: soleckujawski@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon – Sob 8:00 – 17:00
woj. kujawsko-pomorskie
Kup Teraz!

woj. lubelskie
Ako Food
ul. Bełżycka 28
24-160 Wąwolnica
tel. 577 097 067 lub 531 332 433
e-mail: akofood@enzim.pl
woj. lubelskie


woj. Łódzkie
Chemix Arkadiusz Skrętowski
ul.Batorego 7/18
96-200 Rawa Mazowiecka
NIP: 8351582173
tel. 665 216 847
e-mail: chemix@enzim.pl
woj. łódzkie


woj. małopolskie
P.H.U. Silver Bartłomiej Srebro
Wola Łużańska 203
38-322 Łużna
tel. 18 354 37 67
tel. kom. 508 146 278
e-mail: esilver@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon – Pt 7:00 – 17:00
Sob 9:00 – 14:00
woj. małopolskie
Kup Teraz!


woj. mazowieckie

APM Piotr Mańkowski
ul.Powstańców śląskich 2D
01-381 Warszawa
tel. 516 516 236
e-mail: mazowsze@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon – Pt 8:00 – 16:00
woj. mazowieckie
Kup Teraz!


Wiking Profi Wiesław Kazana
ul. Przyzakładowa 14
05-240 Tłuszcz
tel. 666 350 661 lub 600 802 111
e-mail: wikingprofi@enzim.pl
woj. mazowieckie


Bożena Zielińska Hurtownia art. chemicznych i kosmetycznych
ul. Sądowa 9
06-500 Mława
NIP: 5691129212
tel. 509 064 831
e-mail: mlawa@enzim.pl
woj. mazowieckie


Btmgroup
ul. Sieczna 48
03-290 Warszawa
tel. 790 690 544
e-mail: btmgroup@enzim.pl
woj. mazowieckie


woj. podkarpackie
Att Poland s.c.
ul. W. Broniewskiego 1
35-222 Rzeszów
tel. 609 191 086
e-mail: attpoland@enzim.pl
woj. podkarpackie


woj. opolskie
Fireshop.pl
ul. Traugutta 9A
49-200 Grodków
NIP: 7471786564
tel. 888 444 998
e-mail: opole@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon-Pt; 7:00 -16:00
Sob; 8:00 – 14:00
woj. opolskie
Kup Teraz!


woj. śląskie

Lavendas s.c.
ul.Pszczyńska 166
44-330 Jastrzębie Zdrój
tel. 666 975 039
e-mail: lavendas@enzim.pl
woj. śląskie
Kup Teraz!


Szopen Tech Kamil Szopiński
ul. Rycerka Dolna 53
34-370 Rajcza
NIP: 7352876344
tel. 796049438
e-mail: szopen-tech@enzim.pl
Kup Teraz!
woj. śląskie


woj. świętokrzyskie
Zakład Robót Drogowych Sp. z o.o. Włodzimierz Olszewski
ul. Rzemieślnicza 5/7a
26-110 Skarżysko-Kamienna
NIP: 6631875840
tel. 603 434 062
e-mail: a.miernik@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon-Pt 8:00 -16:00
woj. świętokrzyskie


woj. wielkopolskie

Didamos Anna Matuszak
Magazyn:
ul. Spichrzowa 4a
62-200 Gniezno
Biuro:
ul. Sokolnicka 10d
62-021 Sokolniki Gwiazdowskie
tel. 696 095 339
e-mail: didamos@enzim.pl
woj. wielkopolskie

EWA-PAK Marcin Helt
ul.Tuwima 6
62-800 Kalisz
tel. 505 976 273
e-mail: ewapak.kalisz@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon – Pt 8:00 – 16:00
woj. wielkopolskie


Minerwa Dariusz Rohnka
ul. Młyńska 15a
62-095 Murowana Goślina
tel. 502 626 158
e-mail: chemiadomowa@enzim.pl
woj. wielkopolskie
Kup Teraz!


Walle Sp. z o.o.
ul. Błażeja 88B
61-608 Poznań
NIP: 9721256214
tel. 600878744
e-mail: aquachem@enzim.pl
woj. wielkopolskie
Kup Teraz!


woj.pomorskie
Quimica Sp. z o.o.
ul. Chojnicka 10/8
83-200 Starogard Gdański
NIP: 5922275529
tel. 516 365 509
e-mail: quimica@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon-Pt 8:00 -16:00
woj.pomorskie


woj. zachodniopomorskie
Tomasz Juszkiewicz Techno-Błysk
ul.Batalionów Chłopskich 27/4
78-200 Białogard
NIP: 672 137 73 01
tel. 691 714 822
e-mail bialogard@enzim.pl
Godz. otwarcia hurtowni:
Pon-Sob 8:00 -17:00
woj. zachodniopomorskie
Kup Teraz!


Salon Handlowy Piotruś Pan
ul. Gryfitów 4
78-100 Kołobrzeg,
tel. 94 354 45 54 lub 691 410 029
e-mail piotrus-pan@enzim.pl
woj. zachodniopomorskie


 

Co zyskasz korzystając z systemu dozowania ENZIM?

Szybki kontakt!
+
Wyślij!