• biuro@enzim.pl
  • Zadzwoń : tel. 727 573 485
  • Generic selectors
    Exact matches only
    Search in title
    Search in content
    Search in posts
    Search in pages

Kontakt

    • Kiedy Pracujemy

      Poniedziałek-Piątek : 8.00 -16.00

      * Dział Handlowy

      ogólny email: biuro@enzim.pl

      email: kontakt@enzim.pl

      tel. 727 573 485

      * Magazyn

      ogólny email: magazyn@enzim.pl

      tel. 532 481 999

      * Marketing

      email: marketing@enzim.pl 

      * Logistyka

      email: logistyka@enzim.pl 

      *Technolog

      email: technolog@enzim.pl

    • Biuro handlowe/magazyn/adres korespondencyjny:

      ENZIM Sp. z o.o.
      ul. Morska 58C,
      75-227 Koszalin

      Dane Firmowe

      ENZIM Sp. z o.o.
      ul. Stary Chwalim 10
      78-460 Barwice

      KRS: 0000679134
      NIP: 6731902714
      REGON: 367330204

Co zyskasz korzystając z systemu dozowania ENZIM?